RGBW Liniowe wewnętrzne schody zewnętrzne Lampy naziemne Podziemne wpuszczane oświetlenie podjazdowe

Szczegóły produktu

RGBW Liniowe wewnętrzne schody zewnętrzne Lampy naziemne Podziemne wpuszczane oświetlenie podjazdowe

Specyfikacja

rozmiar

180 * 70 mm

Waga

1,5 kg

Materiał

Stal nierdzewna 304, wysokie światło przez szkło hartowane, silikonowa uszczelka zapobiegająca starzeniu

Napięcie

DC / AC12 / 24 / 220V

Moc

18W

Jasny kolor

R / B / Y / G / W / WW / RGB

Temperatura

Temperatura pracy -20-45 ℃

Temperatura przechowywania -40-70 ℃

photobank (1)

led fountain light


led lighting

Dlaczego właśnie my?


1. Ekspert w dziedzinie oświetlenia zewnętrznego: skoncentruj się na wzmacniaczu R GG; D i produkcji zewnętrznych lamp krajobrazowych i dostarczamy rozwiązania techniczne. Jest to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo Shenzhen i posiadające certyfikat ISO9001: 2015.

W ciągu ostatnich 15 lat skupiamy się tylko na światłach zewnętrznych LED, zwłaszcza na podwodnych światłach LED / lampach fontannowych.


2. bogate doświadczenie w eksporcie: mamy doskonały zespół sprzedaży, wszystkie produkty przeszły certyfikację CE, RoHS, SGS, poziom ochrony IP i ponad 30 certyfikatów patentowych, możemy szybko świadczyć usługi dostawy agencyjnej, odprawę celną i inne dokumenty odprawy celnej pomóż klientom odpowiedzieć na pytania dotyczące importu.


3.Stabilni klienci: nasi główni klienci pochodzą z Europy i Ameryki Północnej, większość lamp jest używana w projektach komunalnych. Znajduje się wśród klientów średniej i wyższej klasy. Ponieważ jakość naszych produktów jest bardzo wysoka, kleistość klienta&# 39 jest bardzo silna, 80% sprzedaży firmy&# 39 pochodzi od starych klientów. Produkty wysokiej jakości zawsze były wspierane przez klientów.


4. Wyjątkowość produktu: Produkty są niezależnie projektowane, otwierane i produkowane. Na rynku nie ma równoważnego produktu. Nie musisz martwić się nieograniczoną wojną cenową.


5. Wsparcie techniczne budowy projektów: Nasz zespół inżynierów ma wiele doświadczeń w udziale w projektach zagranicznych lub krajowych i może aktywnie reagować na różne kwestie związane z konstrukcją projektów, zwłaszcza na cały system sterowania DMX i pompą wodną, ​​pracę zaworu elektromagnetycznego.


6.Profesjonalne spersonalizowane produkty i usługi: Możemy spełnić życzenia klientów dotyczące projektowania produktów, dostosowywania nowych produktów, projektowania oprogramowania itp. I możemy szybko dostosowywać produkty z różnymi specyfikacjami dla klientów i żądaniami projektów.


7. Łańcuch dostaw jest doskonały, a ilość zamówienia jest niewielka, szczególnie w przypadku produktów niestandardowych.


8.Szybka reakcja serwisu posprzedażnego. Na wszystkie opinie klientów można odpowiedzieć w ciągu 12 godzin, a nawet podać rozwiązania. Wszystkie produkty naszej firmy zapewniają bezpłatną wymianę / naprawę od 2 do 3 lat.


Zapytanie