Nowe produkty Design Square Lights Fontanna 9W RGB Pływająca fontanna do basenu

Opis produktu Zastosowanie Chongqing Xinyuanhui Optoelectronic Technology co.ltd jest profesjonalnym producentem oświetlenia fontannowego LED. Nasz produkt jest bardzo popularny w zastosowaniach domowych, szczególnie przy projektach fontann. dostarczamy oświetlenie fontanny, w tym Beijing Tian' fontanna muzyczna Men JinShuiHe, ...

Szczegóły produktu


Nowe produkty Design Square Lights Fontanna 9W RGB Pływająca fontanna do użytku w basenie:

Fontanna była pierwotnie krajobrazem naturalnym i była to wychodnia ziemna z wodą pod ciśnieniem. Fontanna w ogrodzie z lampą podwodną fontanną jest zazwyczaj dekoracyjnym urządzeniem do rozpylania wody, budowanym ręcznie w celu kształtowania krajobrazu. Fontanna może nawilżyć otaczające powietrze, zmniejszyć zapylenie i obniżyć temperaturę. Drobne kropelki wody w fontannie zderzają się z cząsteczkami powietrza i mogą wytworzyć dużą ilość ujemnych jonów tlenu. Dlatego fontanna sprzyja poprawie wyglądu miasta oraz poprawie zdrowia fizycznego i psychicznego mieszkańców.

180GMK.png

750.jpg

Podanie

Nasza firma jest profesjonalnym producentem oświetlenia fontannowego led. Nasz produkt jest bardzo popularny w zastosowaniach domowych, szczególnie przy projektach fontann. dostarczamy oświetlenie fontanny, w tym Beijing Tian' fontanna muzyczna Men JinShuiHe, plac XiaMen Sun and Moon Square, fontanna muzyczna Hongkong TAITONG, fontanna muzyczna HangZhou, duża teatralna fontanna. i itp. don' nie wahaj się z nami skontaktować.

1-2.jpg

29-1.jpg

.jpg

7501.jpg

certificate

Zapytanie