Oświetlenie basenowe LED do basenu

Oświetlenie basenowe LED do basenu ----- Oświetlenie basenowe LED wykonane jest z korpusu lampy ze stali nierdzewnej 304 (biały i niebieski), importowanej przezroczystej osłony lampy PC, a metoda instalacji jest montowana na ścianie, co jest proste i wygodna. Wygląd tej lampy to półkole. Oświetlenie basenowe LED do oświetlenia basenu objęte jest dwuletnią gwarancją. Jeśli masz jakiekolwiek pytania w tym okresie, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie. Nasz personel obsługi posprzedażnej jest bardzo profesjonalny. Nasz serwis posprzedażowy obejmuje następujące punkty: ›24 godziny przez całą dobę&2 lata gwarancji› Dożywotnia konserwacja produktu ›W przypadku problematycznych elementów jesteśmy gotowi je wymienić lub wymienić na ekwiwalent po otrzymaniu poprzedni. ›W przypadku wszelkich pytań prosimy o niezwłoczny kontakt, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Szczegóły produktu

Oświetlenie basenowe LED do basenu ----- Oświetlenie basenowe LED wykonane jest z korpusu lampy ze stali nierdzewnej 304 (biały i niebieski), importowanej przezroczystej osłony lampy PC, a metoda instalacji jest montowana na ścianie, co jest proste i wygodne . Wygląd tej lampy to półkole.

pool light

Oświetlenie basenowe LED do oświetlenia basenu objęte jest dwuletnią gwarancją. Jeśli masz jakiekolwiek pytania w tym okresie, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie. Nasz personel obsługi posprzedażnej jest bardzo profesjonalny. Nasz serwis posprzedażny obejmuje następujące punkty:

›24 godziny przez całą dobę& 2 lata gwarancji

›Dożywotnia konserwacja produktu

›W przypadku problematycznych pozycji jesteśmy gotowi wymienić je lub wymienić na ekwiwalent po otrzymaniu przez nas poprzedniego.

›W przypadku wszelkich pytań prosimy o niezwłoczny kontakt, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Opis produktu

IP68 waterproof deep drop flexible led RGB underwater swimming pool light Przedmiot nr. Oświetlenie basenowe LED do basenu Model nr. XYH300G Chipy LED Epistar / Cree Moc 12w Napięcie DC12 / 24V Kolor W // WWR / G / B / Y / RGB / RGW Materiał Plastik ze stali nierdzewnej 304 + Stopień ochrony IP Wodoodporność IP68 Rozmiar Dia: 300 mm (można dostosować) Podanie Oświetlenie basenowe LED do basenu, basenu, obszaru podwodnego, ogrodu itp. Inni ISO9001, IP68, CE& ROHS, 2 lata gwarancji, można dostosować

IP68 waterproof deep drop flexible led RGB underwater swimming pool light

1. Użyj stali nierdzewnej 304 lub 316, przeciw wytłaczaniu, antykorozyjnej, przeciwutleniającej.

2. Użyj hartowanego szkła na powierzchni, silikonowych uszczelek gumowych z soczewką PMMA, które mogą być regulowane, oświetlenie na dużą odległość.

3. Użyj podwójnej gumy, aby zacisnąć korpus lampy i pokrywę powierzchni, wlewając silikon anty-UV i zapobiegający żółknięciu dla IP68.

4. Użyj niskonapięciowego sterownika DC12V / 24V, zachowaj bezpieczeństwo i stabilność.

Opakowanie& Wysyłka 

1. Strach przed wysyłką są podane w ramach Twoich wymagań.

2. DHL, UPS, FEDEX, EMS, na żądanie.

3. port wysyłki: miasto Shenzhen, Chiny kontynentalne.

Warunki handlowe:

Płatność: T / T, Western Union, Paypal i Moneygram.

Czas dostawy: 7-15 dni roboczych (po pełnej płatności)

packing

Zapytanie