Chińskie kolorowe Changinng Marine LED Lights do fontann

Jako jeden z wiodących chińskich kolorowych świateł morskich LED dla producentów i dostawców fontann w Chinach, Xinyuanhui specjalizuje się w opracowywaniu i wytwarzaniu produktów wysokiej jakości od 1985 roku. Jeśli chcesz hurtowo i tanio ...

Szczegóły produktu

Jako jeden z wiodących chińskich kolorowych świateł morskich LED dla producentów fontann i dostawców w Chinach, Xinyuanhui specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji wysokiej jakości produktów od 1985 roku. który jest produkowany w Chinach z naszą profesjonalną fabryką, zadzwoń do nas.

Chińskie kolorowe zmieniające się morskie światła LED do fontann

Funkcja :

1. Projekt specjalny: Nasza firma zainwestowała dużo w R& D i zbadała nową technologię, aby wszystkie diody LED w zanurzalnych światłach wodnych działały dobrze.

2. Najwyższa jakość: w przypadku naszych świateł zanurzalnych w wodzie zewnętrzna obudowa ze stali nierdzewnej może zapobiec uszkodzeniu światła.

3. Świetne źródło światła: Układ świateł zanurzalnych w wodzie jest wysokiej jakości i ma większy rozmiar, co jest wyposażone w układ Epistar i doskonały zasilacz. Może wytrzymać wyższą antystatyczność i rozprowadzać większą jasność.

4. Niskie tłumienie światła: białe światło przyjmuje nową technologię, mniej niż 3% w 1000 godzin, jednak tradycyjne tłumienie białego koloru co najmniej 30% obiecuje, że zanurzone w wodzie światła są bardziej atrakcyjne.

5. Ekologiczne: podwodne światła nie emitują promieniowania UV i IR. Dlatego jest nieszkodliwa dla zdrowia i oczu ludzi. Tymczasem jest to całkowicie zielony produkt.

215G6

Parametry światła:

Materiał

Stal nierdzewna 304

Moc

12w,18w,24w,30w,36w,54w

Napięcie

12v,24v,220v

Kąt wiązki

10 ° -120 ° (można dostosować)

Średnica

215mm

Wysokość

148mm

Temperatura koloru

3200/6500/4000 / rgb

Chipy LED

Cree / Epistar

Klasa IP

IP68

Długość życia

50000hr

Kolor

Multi kolor do wyboru

Gwarancja

2 lata

Waga

2,5 kg

Lumenów

98-100 ml / w

Podanie,

Morskie światła led są używane w każdym środowisku podwodnym lub w basenie.

Application scenario

Zapytanie