Zewnętrzna lampa chodnikowa o dużej mocy, zakopana pod ziemią

Cechy: Podwodna lampa LED IP68 wykorzystuje wysokiej jakości diodę LED Epistar o dużej mocy i zanurza ją w żelu krzemionkowym wewnątrz soczewki, dzięki czemu jest IP68, łatwa do zainstalowania. Kolory to ciepły biały / zimny biały / czerwony / niebieski / żółty / zielony i RGB. Jest to bezpieczne wejście napięciowe 12 V i 24 V oraz ...

Szczegóły produktu

Zewnętrzna lampa chodnikowa o dużej mocy, zakopana pod ziemią

Specyfikacja

rozmiar

130 * 110 mm

Waga

0,8 kg

Materiał

Stal nierdzewna 304, tworzywo sztuczne Część osadzona, mocne światło przez szkło hartowane, silikonowa uszczelka zapobiegająca starzeniu

Napięcie

DC / AC12 / 24 / 220V

Moc

3/4/5/6W

Jasny kolor

R / B / Y / G / W / WW / RGB

Temperatura

Temperatura pracy -20-45 ℃

Temperatura przechowywania -40-70 ℃

Cechy:

Zewnętrzna lampa podłogowa o dużej mocy, zakopana pod ziemią, wykorzystuje wysokiej jakości diodę LED Epistar o dużej mocy i zanurza ją w żelu krzemionkowym wewnątrz soczewki, dzięki czemu jest IP68, łatwa w instalacji.

Kolory to ciepły biały / zimny biały / czerwony / niebieski / żółty / zielony i RGB.

Dostępne jest bezpieczne wejście napięciowe 12 V i 24 V, dostępny jest również odbarwiony RGB.

Szeroko stosowany w oświetleniu basenów, fontannach, oświetleniu wodnym, jaskiniach krasowych, pasie zieleni parku i innych miejscach, które należy umieścić.

LIGHT

Aplikacje

Podwodna lampa LED, lampa fontannowa i zastosowanie w basenie:

1. fontanny, wodospady, góry, stawy, stawy rybne,

2. basen, basen, fontanna

3. budynek, komercyjny deptak, park, pas zieleni, trawnik, rzeźba, pensjonat wodny, nabrzeże, most,

4. krajobrazy, fontanna, atrakcje turystyczne, oświetlenie krajobrazu, akwarium, akwarium morskie, wystawa i tak dalej.

Nasze produkty są szeroko stosowane w projektach wielofunkcyjnych, w tym w Pekinie Gold River brigesfountain, czeczeńskiej fontannie muzycznej, fontannie muzycznej, Malezji Bahru itp.

led light application

informacje o firmie

Chongqing Xinyuanhui Optoelectronics Technology Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oświetlenia LED do krajobrazów zewnętrznych. Od wielu lat posiadamy bogate doświadczenie i wyrafinowaną technikę. Aby poświęcić się społeczeństwu, nigdy nie zatrzymujemy się w dążeniu do innowacyjności produktów.

Nasze główne produkty to podwodne oświetlenie LED, oświetlenie basenowe LED, oświetlenie podziemne LED, oświetlenie punktowe LED, spryskiwacze ścienne LED. Serdecznie zapraszamy do wyboru nas i jesteśmy przekonani, że zbudujemy długotrwałe relacje biznesowe.

CMLIGHT WORKSHOP

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Zespół: Jesteśmy wydajnym, profesjonalnym zespołem, projektujemy, rozwijamy i dostosowujemy jako jeden.

Technologia: Moja firma ma techniczne RDM / DMX. Wszystkie sterowniki DMX / RDM również zaprojektowane i wykonane przez nasz zespół techniczny.

Doświadczenie: Nasza firma ma ponad 10 lat doświadczenia biznesowego za granicą. Mamy różne przepisy celne w różnych krajach, a także dobre usługi agencji spedycyjnej.

Obsługa posprzedażna: serwis: Mamy sprawny system obsługi posprzedażnej. Całkowicie rozwiązaliśmy wszystkie problemy posprzedażowe.

Zapytanie