Zewnętrzne aluminiowe oświetlenie podłogowe LED Oświetlenie ogrodowe z CE ROHS

Cechy produktu: -Wygląd piękny, instalacja jest wygodna i prosta Konstrukcja integracji, wydajność rozpraszania ciepła jest lepsza. -Odlewany ciśnieniowo aluminiowy korpus lampy, poliestrowa warstwa natryskowa na obróbce powierzchni, wykonana z wysokiej jakości hartowanego szkła i trwała śruba blokująca ze stali nierdzewnej -Profesjonalna konstrukcja optyczna, jednolity rozsył światła, efekt jest doskonały -Lampy i latarnie tworzą komplet zestaw wysokiej jakości elementów osadzonych z materiału PP -Szeroko stosowany w oświetleniu architektonicznym krajobrazu

Szczegóły produktu

Zewnętrzne aluminiowe oświetlenie podłogowe LED Oświetlenie ogrodowe z CE ROHS

Cechy produktu:

-Wygląd piękny, instalacja jest wygodna i prosta Konstrukcja integracji, wydajność rozpraszania ciepła jest lepsza.

-Odlewany ciśnieniowo aluminiowy korpus lampy, poliestrowa warstwa natryskowa na obróbce powierzchni, wykonana z wysokiej jakości hartowanego szkła i trwała śruba blokująca ze stali nierdzewnej

-Profesjonalna konstrukcja optyczna, jednolity rozsył światła, efekt jest lepszy

-Lampy i latarnie tworzą kompletny zestaw wysokiej jakości elementów osadzanych z materiału PP

-Szeroko stosowany w architektonicznym oświetleniu krajobrazu

Product DescriptionModelu: XYH250ZMS
Liczba źródeł światła: 18 sztuk / 24 sztuk / 30 sztuk / 36 sztuk
Kolor źródła światła: WW (ciepły biały) / CW (zimny biały) / czerwony / zielony / niebieski / RGB
Zawiera sterownik: Tak
Klasa ochrony IEC: III (klasa bezpieczeństwa III)
Kod ochrony przed wnikaniem: IP67
Kąt wiązki: konfigurowalny 10 ° / 30 ° / 60 ° / 90 °
Obudowa : odlew aluminiowy , stal nierdzewna
Kontrola : kontrola pojedyncza , wielokolorowa kontrola wewnętrzna
Kabel: kabel gumowy 1 metr
Certyfikacja: znak CE lub znak RoHS i ISO9001: 2015
Żywotność: 50000 godz
Temperatura pracy: -40 ℃ -+50 ℃
Napięcie wejściowe: AC / DC12V, 24 V, 220 V.
Moc: 18 W, 24 W, 30 W, 36 W.

250LED UNDERGROUND LIGHTinground led lightsApplicationOtrzymaliśmy bardzo udaną aplikację w Pekińskich fontannach Tiananmen Jinshui i innych dużych projektach.
Przyjmując stal nierdzewną i odlew aluminiowy, to podziemne światło LED jest nie tylko wytrzymałe, ale także bezpieczne. Ma długą żywotność i efekt wysokiej wydajności. To' nie zanieczyszcza środowiska, nie ma promieniowania podczerwonego i cieplnego dzięki ekologicznej konstrukcji. Z kolorowym światłem białym i RGB' nadaje się do dekoracji lub oświetlenia w ogrodach, ulicach, placach, willach, parkach, trawnikach, supermarketach, parkingach, atrakcjach turystycznych i miejscach rozrywki. Jeśli chodzi o szerokie zastosowanie, oświetlenie podziemne LED stopniowo staje się rodzajem nieodzownych nowoczesnych elementów, które mogą reprezentować nowoczesny smak i pełną interpretację wygodnego życia.


led light application

Jako jeden z wiodących zewnętrznych odlewanych aluminiowych lamp podłogowych z oświetleniem ogrodowym z producentami i dostawcami ce rohs w Chinach, Xinyuanhui specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji wysokiej jakości produktów od 1985 roku. Jeśli chcesz hurtowo i tanio odlewać podłogę z aluminium świeci oświetlenie ogrodowe z ce rohs, które są produkowane w Chinach w naszej profesjonalnej fabryce, zadzwoń do nas.

Zapytanie