Najlepsza sprzedaż podziemnych opraw oświetleniowych i opraw oświetleniowych podziemnych

Specyfikacja: Zastosowanie: Może być stosowany we wszystkich rodzajach ustawień, w tym w restauracjach, prywatnych willach, ogrodach, salach konferencyjnych, salach wystawowych, architekturze terenów mieszkalnych, barach scenicznych, centrach handlowych, rzeźbach parkingowych, atrakcjach turystycznych i innych miejscach, takich jak dekoracja oświetlenia. Jakość...

Szczegóły produktu

Najlepsza sprzedaż podziemnych opraw oświetleniowych i opraw oświetleniowych podziemnych

Product Description

Model

XYH200ZMS

Napięcie

DC / AC 12 V, 24 V, 220 V.

CRI

80

Marka chipowa

EPISTAR I CREE

Moc LED

12*1W, 15*1W, 18*1W

Kąt wiązki

Możliwość dostosowania 10 °, 30 °, 60 °, 90 °

Kolor

Czerwony, żółty, zielony, niebieski, fioletowy, czysty biały, ciepły biały, zimny biały,
RGB 3 w 1, RGBW 4 w 1

Kontrola

sterowanie wewnętrzne, sterowanie zewnętrzne DMX512

Klasa ochrony

IP67

Żywotność

50 000 godzin

ip68 underground light200ZMS5

Application
Najlepiej sprzedające się podziemne oprawy oświetleniowe i oprawy oświetlenia podziemnego mogą być używane we wszystkich rodzajach ustawień, w tym w restauracjach, prywatnych willach, ogrodach, salach konferencyjnych, salach wystawowych, architekturze krajobrazu mieszkalnego, barach scenicznych, centrach handlowych, rzeźbach parkingowych, atrakcjach turystycznych i innych miejscach, takich jak jako dekoracja świetlna.
Kontrola jakości:
100% lamp zostanie przetestowanych i będzie świecić przez 24 godziny, aby sprawdzić ich niezawodność jakościową, a po 24 godzinach sprawdzimy również jego temperaturę' oświetlenie.
Po ostygnięciu ponownie testujemy 100% lamp, aby sprawdzić, czy nadal działają dobrze. Każda lampa powinna przejść wszystkie te procedury kontroli jakości przed wysłaniem do klienta.

led light application

Jako jeden z wiodących producentów i dostawców oświetlenia podziemnego w Chinach, firma Xinyuanhui specjalizuje się w opracowywaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości produktów od 1985 roku. Jeśli chcesz hurtowo i tanio, najlepiej sprzedać podziemne oprawy oświetleniowe i podziemne. Oprawa oświetleniowa wykonana w Chinach w naszej profesjonalnej fabryce, zadzwoń do nas.our companyour companyOur factoryour teamcertificate

Zapytanie