Strona główna > Aktualności > Treści

Największa na świecie sztuczna fontanna, natryskiwana z prędkością 200 na godzinę, masa powietrza może osiągnąć 7 ton!

Oct 25, 2019

Największa na świecie sztuczna fontanna, rozpylana z prędkością 200 na godzinę, masa powietrza może osiągnąć 7 ton!

Turystyka jest czymś, co wiele osób zrobi teraz, kiedy będą mieli wolny czas. W rzeczywistości wiele wycieczek nie jest łatwych, a towarzyszenie może być zmęczone podróżowaniem, ale z powodu różnych nastrojów zmęczenie podróżą stanie się innym doświadczeniem. Na świecie jest wiele cudów natury, które są niesamowite. Oczywiście istnieje również wiele sztucznych scen, które nie są gorsze. Największa na świecie sztuczna fontanna, rozpylana z prędkością 200 na godzinę, masa powietrza może osiągnąć 7 ton! 2

Razem patrzymy. Fontanny nie są rzadkością na świecie i prawie każde miasto ma fontannę, dużą lub małą. Nawet w wielu krajach wciąż mówi się o życzeniu fontanny. Istnieje wiele różnych form fontann, ale są one podobne. W pałacu Ming i Qing w Hengdian w Chinach rozlega się krzycząca wiosna. Zwiedzający mogą zwolnić maksymalną głośność przez mikrofon, poziom dźwięku jest inny, zapali fontannę o różnych wysokościach, co jest dość interesujące.

Największa fontanna na świecie, zlokalizowana w Genewie. Duża fontanna w centrum portu w Genewie ma pewną historię. Zbudowana w 1891 roku fontanna ma historię 128 lat. Pierwotnie zbudowany na rzece Rodan, a następnie z okazji festiwalu gimnastyki i 600. rocznicy założenia Federacji. Wielka Fontanna w centrum Genewy została przeniesiona do obecnego portu. Wysokość dużej fontanny w centrum portu w Genewie wynosiła zaledwie 90 metrów i osiągnęła 140 metrów bezpośrednio po przeprowadzce. Na dole dużej fontanny w centrum portu w Genewie znajdują się dwa zestawy pomp o wadze 16 ton. Obecność tych dwóch pomp może rozpylać wodę z wylewki o średnicy 10 cm z prędkością 200 km / h na wysokość 140 m. . Można powiedzieć, że ta fontanna ma 500 litrów wody na sekundę, a czas cyklu wynosi około 16 sekund. Obliczona waga wody pozostającej w powietrzu co sekundę osiągnie 7 ton terroru. Fontanna o długości do 140 metrów pozwala odwiedzającym zobaczyć dużą fontannę w centrum Genewy, niezależnie od obszaru w Genewie. Jeśli zgubiłeś się w Genewie, fontanna jest najlepszym punktem orientacyjnym. To najlepszy czas na obserwowanie, gdy jest ładna pogoda. Fontanna tryska w niebo, oświetlając wodę bez słońca, a tęcza jest tutaj częstym widokiem. Duża fontanna w sercu Portu Genewskiego, charakterystyczna atrakcja turystyczna, znajduje się w pobliżu miejsca, gdzie można poczuć słoneczny deszcz. Okolica to budynek o wyraźnym europejskim stylu. Jest też dużo wina i jedzenia do smaku. Genewa słynie również z kwiatów i zegarów. Jeśli masz szansę pojechać do Genewy, koniecznie sprawdź najwyższą fontannę na świecie.