Strona główna > Aktualności > Treści

Czas otwarcia fontanny muzycznej mostu Nanhu został ustalony na 21 dni. Weekendy i święta ustawowe są otwarte trzy razy dziennie.

May 22, 2018

W ostatnim czasie most Nanhu stał się przedmiotem zainteresowania opinii publicznej ze względu na fontannę muzyczną. Każdej nocy wielu ludzi chce zobaczyć styl mostu Nanhu, ale jeśli czas nie jest tak dobry, prawdopodobnie fontanna nie jest widoczna. Wczoraj po południu, biuro zarządzania latarnią w Changchun zorganizowało konferencję prasową, aby przedstawić czas otwarcia fontanny muzycznej mostu Nanhu. Rozumie się, że od 21 maja czas otwarcia fontanny muzycznej mostu Nanhu będzie otwarty w sobotę, niedzielę i święta ustawowe co tydzień, z trzema występami dziennie.


Fontanna muzyczna składa się z 560 zestawów lamp sterujących numerycznie LED

Fontanna muzyczna mostu Nanhu to projekt modernizacji projektu modernizacji krajobrazu South Lake Park w ramach odbudowy starego miasta Changchun. Rozpoczęta budowa w październiku 2016 r., Zakończona pod koniec 2017 r., Tegoroczne próbne uruchomienie wody "1 maja" wszedł już w fazę rozruchu. Fontanna muzyczna mostu Nanhu przyjmuje technologię sterowania numerycznego w sposób wszechstronny. System oświetleniowy składa się z 560 zestawów lamp podwodnych LED do sterowania numerycznego o dużej mocy. System wodny składa się z 280 zestawów dysz sterujących numerycznie, a tryskacze są sterowane osobno. Jako pierwsza fontanna muzyczna do ciała z mostu w Changchun, fontanna muzyczna mostu Nanhu przyciągnęła uwagę mieszkańców Changchun i mediów ze wszystkich stron i stała się piękną scenerią w Changchun w nocy.


Otwarte weekendy i święta państwowe

Podaje się, że aby publicznie można było bezpiecznie oglądać fontannę muzyczną, zagwarantować długotrwałą i płynną eksploatację fontanny muzycznej, skorzystać z zaawansowanych doświadczeń rozwiniętego miasta, wziąć pod uwagę ruch uliczny, pojemność miasta , bezpieczeństwa i innych czynników, poprzez badania bezpieczeństwa publicznego, miasta, ogrodu i innych powiązanych jednostek, jest wstępnie zaplanowane na sobotę, niedzielę i święta ustawowe tygodnia. Istnieją trzy występy dziennie, o 20:00, 20:40 i 6 minut na mecz, o długości około 6 minut. Wykonawcy są wstępnie zatytułowani "Kocham cię, Chiny", "przewyższając sny", "spotykamy się w Changchun", i tak na dziesięciu Inspirujących Pieśniach. Godziny otwarcia fontann zostaną ograniczone lub zatrzymane w przypadku poważnych zdarzeń, konserwacji sprzętu lub złych warunków pogodowych.


Brak parkingu na pokładzie mostu Nanhu

Rozumie się, że w celu zapewnienia płynnego ruchu na drodze nanhu, zgodnie z odpowiednimi przepisami, ulice South Lake Road dla ludzi do kwadratu Nanhu, w szczególności pomost mostu Nanhu nie mogą zatrzymać żadnych pojazdów społecznych, a kierowcy powinni zachować swoją uwagę, przechodząc przez most Nanhu i zwracać uwagę na unikanie wpływu fontanny muzycznej; Mieszkańcy fontanny nie przechodzą przez ulicę, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo.


Kontrola i kontrola ruchu zostanie wzmocniona przez policyjny wydział ruchu drogowego. Jeśli to konieczne, tymczasowa kontrola ruchu odbywa się krokami w ujściu ludowej ulicy drogi nanhu, skrzyżowaniu głównej ulicy, South Lake Street i South Lake Square, aby zapewnić bezpieczną i gładką drogę.


Ponadto, departament policji skorzysta z ekranu wyświetlacza LED, ekranu wskazówek drogowych, dźwięku ruchu oraz mediów i platformy sieciowej. Wprowadzi do wiadomości publicznej informacje o warunkach drogowych wokół mostu Nanhu, ogłosi trasę obwodnicy, poprowadzi pojazdy socjalne, aby ominąć ulicę, robotnik i drogę rolnika, Okoliczne ulice, takie jak dobrze prosperująca droga, droga, ulica Nanhu itd. pomagają ogółowi społeczeństwa w rozsądnym wyborze drogi podróży.


Bezprawne działania, takie jak kontrolowanie działania mostu wokół mostu

Wydział miejski będzie zarządzał nielegalnymi przepisami i regulacjami wokół mostu, takimi jak obsługa drogi, straganu i otwartego grilla, aby zapewnić czyste i uporządkowane środowisko mostu Nanhu. W celu ochrony porządku publicznego i bezpieczeństwa publicznego mostu Nanhu, Miejskie Biuro Miejskie w Changchun opracowało "Plan ratunkowy wody wieczornej Changchun dla South Lake Park". South Lake Park zwiększył prędkość łodzi ratunkowych i czas patrolowania, aby zwiększyć patrol na brzegu. Ponad 30 znaków ostrzegawczych zostało ustawionych w pobliżu mostu Nanhu w pobliżu parku South Lake Park, aby ostrzegać turystów o bezpieczeństwie i uniknąć paniki spowodowanej zatłoczeniem.


Sugeruje się, aby mieszkańcy ozdobnej fontanny starali się nie wjeżdżać na ulicę Nanhu Road Road do placu Nanhu, a pojazdy można zawiesić na Drodze Suu Hsu, ulicy przy jeziorze, drodze robotnika i chłopa, Nanhu New Village Middle Street, East Street, West Street i Nanhu New Village District.