Strona główna > Aktualności > Treści

NOWY produkt oświetleniowy i nowe rzeczy w 2018 roku

Feb 27, 2018

W lutym miasto Sztokholm gromadzi wszelkiego rodzaju wydarzenia związane z designem i wystawy. Jest to jedna z najważniejszych wystaw w północnej Europie i jedna z najbardziej wpływowych wystaw projektowych na świecie. Jako tchnienie skandynawskiego designu, tegoroczny tydzień mody w Sztokholmie przyciągnął wiele nowatorskich prac projektowych, aby pokazać najnowszy trend nordyckiej stylistyki 2018 roku.

blob.png

blob.png

W tygodniu projektowania w najbardziej prestiżowym miejscu znajduje się ekspozycja oświetlenia w Sztokholmie, wystawa mebli i sprzętu oświetleniowego poświęcona skandynawskiemu Yafengowi, a jednocześnie wyposażenie domu i środowisko publiczne.

blob.png

blob.png

Instalacja holu wejściowego wystawy oświetlenia domu została zaprojektowana przez włoskiego architekta, projektanta produktu, projektanta wnętrz i artystę Paolę Navone.

blob.png

Architekci Paola Navone Italy, projektanci produktów, projektanci wnętrz i artyści


Instalacja Paola do oświetlenia domu nazywa się "Thammada", co oznacza "codziennie" w języku tajskim. Odwiedzający Thammadę, w kolorowy świat, wszystkie codzienne rzeczy stały się specjalną egzystencją.

Tutaj możesz cieszyć się oświetleniem głównych projektantów na scenie.

blob.png

blob.png