Strona główna > Aktualności > Treści

Pogoda w wysokiej temperaturze w Seattle nadal przyciąga publiczne chłodzenie.

Jul 18, 2018

Według National Weather Bureau w Seattle, opracowany przez Seattle 16 lipca raport Seattle, według National Weather Bureau w Seattle, temperatura w Seattle Tacoma wzrosła do 93 stopni Fahrenheita o 4:39 w niedzielne popołudnie, pobijając rekord 92 stopni od 1958 r. Jest to najgorętszy dzień od 2018 r. i po raz pierwszy temperatura w tym regionie przekroczyła 90.

Ponieważ pogoda jest bardzo gorąca, wiele osób wybrało różne style letniego chłodzenia, takie jak otwieranie klimatyzacji w domu lub w samochodzie, pływanie w basenie, granie w parku wodnym, takim jak plac fontanny Lake Union, i tak na.

"Chcemy uniknąć upału. To na pewno." Jo Palanbo powiedział. W niedzielę parambo i jego młoda córka przybyli do Woodinville z Seattle, aby zagrać w unijnym jeziorze. W gorące, słoneczne popołudnie plac fontann jest dobrym miejscem dla wielu rodzin na spędzenie weekendu. "Udaliśmy się do centrum miasta, aby wziąć udział w rejsie lodem w niedzielę, a my natknęliśmy się na fontanny i postanowiliśmy zrobić kilka spontanicznych działań tutaj", powiedział.

Dla matki Rosa Frulin - Watson (Rosa Fruehling-Watson), jej wybór polega na zabraniu dzieci do wody w Seattle Center (Seattle Center) - brodzik dla zachowania spokoju. "Wydaje mi się, że większość czasu spędzamy podróżując pomiędzy basenami przy fontannie" - powiedział Watson. W Madison Park (Madison Park) wiele osób decyduje się tu pływać lub bawić się z wodą. Wiele osób po prostu położyć się na plaży i odpocząć.

Według wiadomości KOMO, temperatura będzie utrzymywać się na wysokim poziomie w poniedziałek, a oczekuje się, że osiągnie około 90 stopni Fahrenheita. Od wtorku temperatura stopniowo spadnie do około 70 i 80 stopni i powróci do bardziej normalnego zakresu.