Strona główna > Aktualności > Treści

People's Square Music Fountain Returns Countdown

Sep 26, 2019

Reporter sieci Oriental Bai Kelin poinformował 24 września: Plac Fontanny Placu Ludowego został zbudowany w 1994 roku i jest najwcześniej zbudowaną fontanną na pustkowiach w kraju. Gdy zbliża się Dzień Narodowy, obywatele nie mogą przestać się zastanawiać: jak przebiega transformacja? Ekskluzywny obóz reportera Oriental Net, przywróć wideo HD.


Obecnie projekt remontowy wszedł w końcowy etap i trwają prace związane z uruchomieniem we wszystkich aspektach. Aby stworzyć najlepszy wygląd i styl, personel stara się ciągle i precyzyjnie dostosowywać. W ramach projektu remontowego zastosowano pierwszy zestaw opracowanych w kraju suchych dwuwymiarowych ruchomych fontann z suchymi lądami, z 54 dyszami wahadłowymi i setkami dysz zmiennych, a także różnymi diodowymi podwodnymi lampami fontannowymi, które złamały technologię domową. Muzyka huśta się i tańczy.

Na podstawie suchej fontanny jako tło dodano krąg zewnętrznych kurtyn wodnych. W stanie natryskiwania zakrzywiona kurtyna wodna ma do 18 metrów długości i do 8 metrów. Każdy, kto widział pokaz kurtyny wodnej, zauważy, że zwykły obraz kurtyny wodnej jest wyświetlany z tyłu. Fontanna Muzyki Placu Ludowego przyjęła przednią projekcję. Dlaczego? Okazuje się, że ta technologia może maksymalnie utrzymać oryginalną infrastrukturę. led underwater pool light


Przednia projekcja ma wyższe wymagania dotyczące układu sterowania, sprzętu i grubości kurtyny wodnej i jest trudniejsza do wdrożenia. W tym celu w muzycznej fontannie zastosowano domowy system sterowania za pomocą jednego przycisku. Dzięki technologii zarządzania osią czasu zarządza jednocześnie dziesiątkami różnych podpozycji i wieloma różnymi protokołami sterowania, aby naprawdę realizować inteligentne fontanny bezzałogowe. pokazać. Aby stworzyć najlepszy wygląd i styl, w projekcie zastosowano również bezstopniową pompę kontroli prędkości, którą można elastycznie kontrolować, aby lepiej dopasować muzykę i oświetlenie (za pomocą podwodnego światła LED).

Oprócz wyposażenia fontanny wymieniony i unowocześniony jest szklany pas oświetleniowy ze sterowaniem naziemnym i cyfrowy system sterowania DMX. Nawet płaskorzeźby i kamienne lampy bębnowe na placu są czyszczone i konserwowane. Warto wspomnieć o systemie nagłaśniającym. Jeśli nie jest to przypomnienie dla personelu, trudno jest wykryć, że oryginalny głośnik jest „ukryty” w wejściu do kwadratu, w otaczającym słupie światła i w dużej miedzianej doniczce. W transformacji wybrano głośniki kierunkowe, które nie spowodują zanieczyszczenia hałasem otaczającego środowiska.