Strona główna > Aktualności > Treści

Modi Rozpoczęty Program Made In India będzie promował przemysł LED

Mar 06, 2018

Ze względu na odpowiednie inicjatywy rządowe i świadomość społeczną, światła LED stały się głównym rynkiem. Rynek indyjski ma wzrosnąć o 26,6% w ciągu najbliższych sześciu lat. image.png

The Writer: Devendra Kumar


Obecne kierownictwo indyjskie zajmuje się wieloma skomplikowanymi kwestiami, realizując ich przewidywanie, gotowość do wzięcia odpowiedzialności i zdolność do radzenia sobie z krytyką i sukcesem. W rolnictwie, łączności, obronności, energetyce, górnictwie, finansach, przemyśle, infrastrukturze, dostępie do rynku, handlu detalicznym i usługach.


Oświetlenie LED to kolejny dobry obszar. Chociaż oświetlenie LED stało się popularne w ciągu ostatnich 50 lat, stało się głównym źródłem energooszczędnego oświetlenia w ostatnich latach.


Ze względu na odpowiednie inicjatywy rządowe i świadomość społeczną, światła LED stały się głównym rynkiem. Rynek indyjski ma wzrosnąć o 26,6% w ciągu najbliższych sześciu lat. W ubiegłym roku rząd Indii zainicjował inicjatywę zastąpienia tradycyjnych lamp oświetleniem LED i rozmieszczenia 770 milionów żarówek i 35 milionów lamp ulicznych do 2019 roku.


Ponadto 2,73 miliona żarówek LED zostaną przydzielone gospodarstwom domowym BPL w ramach polityki dystrybucji energii "DDUGJY" przez indyjski Departament Energii. Ponadto w nadchodzących latach spodziewane jest obniżenie cen lamp LED, co przyspieszy wzrost rynku w ciągu najbliższych sześciu lat.


W Indiach oświetlenie LED ma wiele możliwości rozwoju. Indie są liderem w tej dziedzinie o największym wolumenie produkcji na świecie. Indie sprzedają około 770 milionów cebulek dziennie, najwyższe na świecie. Ponadto program "Made in India" premiera Modiego będzie promował przemysł LED.


Ponadto popyt na energooszczędne systemy oświetleniowe nadal rośnie wraz z popularnością diod LED w zastosowaniach oświetlenia ogólnego, a konsolidacja Internetu przedmiotów i oświetlenia oraz przyjęcie standardowych protokołów sterowania oświetleniem napędza wzrost na tym rynku.


Zdolność rządu rządzącego Modim podniosła indyjskie tempo wzrostu PKB, a jego bezpośrednie inwestycje zagraniczne gwałtownie wzrosły. Ponadto reforma ma mieć trwałą, ale nie przejściową zmianę w strukturze gospodarczej Indii.