Strona główna > Aktualności > Treści

Zespół Linwu Villagers zbudował fontannę muzyczną

Mar 09, 2018

image.png


Przy budowie nowej wsi, Dongfeng Village of Huzhen Town energicznie realizuje strategię odmłodzenia wsi. Grupa mieszkańców wioski leśnej również powitała wielkie wydarzenie - muzyczna fontanna została ukończona i udostępniona publiczności.

 

Piękna muzyka zabrzmiała i fontanna się otworzyła. Podano, że muzyczna fontanna została oficjalnie oddana do użytku pierwszego dnia Księżycowego Nowego Roku w tym roku i stała się lokalną atrakcją podczas Wiosennego Festiwalu, przyciągając dużą liczbę mieszkańców wioski i okolicznych ludzi, aby przyszli i oglądali.


Rozumie się, że aby przyspieszyć budowę nowej wsi i wzbogacić życie rozrywkowe mieszkańców wioski, we wrześniu 2017 roku Grupa Linwu Villagers wyszła z gminy Yin Linqing, aby zainwestować 5 milionów juanów, aby zbudować muzyczną fontannę. Niesamowite jest to, że oprócz podstawowej funkcji strumienia wody i odtwarzania muzyki, fontanna ma funkcję ekranu filmowego 3D, która może wyświetlać filmy z wodą w trzech wymiarach, pozwalając mieszkańcom zobaczyć, usłyszeć, dotknąć i inne zmysły. Poczuj urok muzycznej fontanny. W performance, modelowanie fontann, zmiany oświetlenia i muzyka w tle nadążają, zmiany fontanny wody i światła są ściśle powiązane z nastrojem muzycznym, żywo przedstawiają "woda, światło, elektryczność, dźwięk" idealną integrację sztuki koordynacji. Muzyczna fontanna będzie otwarta dla mas podczas ważnych świąt i szczęśliwych dni i wydarzeń w wiosce.