Strona główna > Aktualności > Treści

Lingxiu Lake Square - wanli Duża fontanna muzyczna

Oct 30, 2019

Muzyka, fontanny i światła są jednocześnie wyświetlane, aby przebić się przez nocne niebo, osiągając idealne połączenie „trzy w jednym”. Słupie wody towarzyszy dynamiczna i melodyjna muzyka, która prezentuje różne kształty wodnistych kształtów, wnosząc nowe wrażenia do fontanny muzycznej Lingxiu Square. Jest to największa fontanna pokazów muzyki rozrywkowej w dzielnicy Wanli o powierzchni prawie 2000 metrów kwadratowych.

Gdy zapada noc, zmieniająca się i różnorodna melodia zmienia styl fontanny, łącząc muzykę z wodą, światłem i elektrycznością oraz ubierając nocne sceny w zatoce jako sen, stając się dobrym miejscem dla publiczności ich nastrój i czas wolny. Co ciekawe, możliwe jest także zorganizowanie pokazu zmieniającego twarz Opery Pekińskiej, Dou Erdun o niebieskiej twarzy kradnie konia, bitwa o Guan Gong z czerwoną twarzą Changsha, Cao Cao o białej twarzy Dian Wei o białej twarzy

Zhang Fei o czarnej twarzy nazywa się 喳喳 ······ d439b6003af33a876d1e1673cd1dbb3d5343b52a

W całym pokazie świetlnym możesz spryskać 8 rodzajów kształtów, które są kolumną niebieskich, wody z hibiskusa, śpiewem i tańcem, Thunder and Wans, Avalokitesvara, powitanie w koszyku kwiatów, obrotowy wiatrak, Changhong Guanri.

Najbardziej warte wspomnienia jest to, że jest tutaj zaawansowana technologicznie - film z kurtyną wodną

Tak zwana kurtyna wodna to wysokociśnieniowy rtęć wodny o specjalnym stałym przepływie i specjalny generator kurtyny wodnej, woda jest rozpylana od dołu do góry, szybki strumień, tworząc „ekran” w kształcie wachlarza, a następnie Projektor laserowy 31000 lumenów, laser pełnokolorowy 30 W System wyświetla wytworzony obraz na „ekranie”, tworząc film z kurtyną wodną.