Strona główna > Aktualności > Treści

Liaocheng zbuduje fontannę muzyczną nad jeziorem, której ukończenie powinno nastąpić przed 20 czerwca

Jan 20, 2018

Liaocheng zbuduje fontannę muzyczną nad jeziorem, która ma zostać ukończona przed 20 czerwca


Liaocheng zainwestuje 30 milionów yuanów w budowę dużej fontanny muzycznej na powierzchni wody na wschód od Dongchang Lake City Pearl Theatre. Oczekuje się, że projekt zostanie ukończony i oddany do użytku do 20 czerwca bieżącego roku.

Podaje się, że projekt fontanny i konstrukcji fontanny, najwyższe wymagania dotyczące wysokości słupa wody wynoszą nie mniej niż 100 m, rozpiętość nie mniejsza niż 120m. Koncepcja projektu zostanie wybrana zgodnie z lokalną kulturą projektu Liaocheng, poprzez integrację wody, dźwięku, światła i innych środków, aby stworzyć dużą orientalną fontannę krajobrazową. Ogólny układ jest w harmonii z otaczającym środowiskiem Dongchang Lake i Pearl River Water Theatre. Ogólny efekt projektu, wybór sprzętu i efekt wydajności osiągną najwyższy krajowy poziom. Jednocześnie, w oparciu o tematykę i zawartość lokalnej historii Liaocheng, kultury i nauk humanistycznych, Treści, rozsądne ustalenia dotyczące czasu programu, tak aby publiczność z łatwością zaakceptowała treść i informacje, które należy przekazać.

Ukończenie fontanny w pełni zademonstruje lokalną kulturową charakterystykę Liaocheng, ucieleśnia aktywnego ducha Liaocheng, demonstruje cechy publicznych miejsc kulturalnych integrujących komunikację, reklamę i edukację, wymianę kulturalną i intelektualny wypoczynek. Jednocześnie, aby stworzyć przyjazne środowisko dla turystyki i inwestycji, Poprawić jakość miejską i stworzyć solidne podstawy, będzie odzwierciedlać politykę miasta, naukę i technologię, kulturę, gospodarkę, opinie ludzi na temat poprawy, ale także znacznie poprawić otoczenie, prawdziwą fontannę muzyczną, aby stać się polityczną, rozrywką, wypoczynkiem, wymianą gospodarczą, turystyką Zwiedzanie jako jedna z nowych atrakcji.