Strona główna > Aktualności > Treści

Cree zapowiedział wprowadzenie diod XLamp CMT, opartych na najnowszej technologii metalowego szkieletu COB, wykorzystując wspólny współczynnik kształtu COB, aby wzbogacić istniejącą rodzinę produktów o wysokim natężeniu prądu.

May 17, 2018

图片.png

Cree high-current COB wykorzystuje innowacyjną technologię podłoża metalowego, która może nie tylko zwiększyć gęstość strumienia świetlnego nawet o 45% i zwiększyć wydajność świetlną o 17%, ale także osiągnąć wyższą niezawodność. Nowa dioda XLamp CMT zapewnia obecnie ponad 6000 godzin danych LM-80, pomagając producentom oświetlenia szybko wdrażać ulepszenia projektowe, takie jak oświetlenie torowe, downlight, oświetlenie zewnętrzne i wiele innych, aby spełnić wymagania certyfikacyjne DLC i Energy Star.

图片.png

Shawn Keeney, kierownik techniczny Ledra Brands, powiedział: "Dzięki wysokoprądowym Cree CMT serii COB, możemy osiągnąć wyższą wydajność i łatwiejszą integrację, pomagając nam w osiągnięciu kompleksowego portfolio rozwiązań w projektowaniu oświetlenia. Z Cree COB z jego wysoką wydajność i niezawodność, nadal utrzymujemy wiodącą pozycję w projektowaniu oświetlenia półprzewodnikowego. "

Cree's CMT i wcześniej wydany CMA high-current series LED przyjmuje nową technologię Cree metalowego podłoża COB, a jej wygląd jest zgodny z większością dostępnych na rynku stentów i optyką soczewkową dostępną na rynku. Wysokoprądowe tablice LED Cree (CMA i CMT) oraz wiodące w branży matryce LED Cree i CXB firmy Cree o standardowej gęstości stanowią najszerszą w branży ofertę produktów COB. COB jest montowany bezpośrednio na radiatorze bez potrzeby stosowania dodatkowych płytek drukowanych, co upraszcza proces produkcji oprawy i obniża koszty systemu.

Według Dave'a Emersona, wiceprezesa i dyrektora generalnego działu LED firmy Cree, "Creo jest liderem w opracowywaniu standardów niezawodności i trwałości, w tym IES LM-80 i TM-21. Jesteśmy w pełni zaangażowani w utrzymywanie takich standardów i metod testowania. W przeszłości branża informowała o sfałszowanych danych dotyczących życia poszczególnych firm, a nasi klienci zachowali pełne zaufanie do produktów LED Cree, w tym najnowszej wysokoprądowej serii COB. Surowe testy zapewniają, że zawsze zapewniają niezawodną, długoterminową wydajność. "

Seria wysokoprądowych kabli Cree CMT obejmuje 10 nowych produktów, obejmujących trzy rodzaje powierzchni LES o powierzchni emitującej światło (9,8 mm, 14,5 mm i 22 mm), aby zaspokoić potrzeby różnych aplikacji. Cree CMT High-Current Series COB stosuje kojarzenie temperatury kolorów EasyWhite, skorelowane temperatury kolorów CCT w zakresie 2700 K - 6500 K, standardowy wskaźnik oddawania barw CRI 70, 80, 90, wysoka wierność kolorów (CRI 98) i specjalny kolor Doskonała jakość światła Premium Opcja koloru. CMT jest teraz dostępny dla przykładowych aplikacji i może być produkowany seryjnie w standardowych czasach dostawy.