Strona główna > Aktualności > Treści

1 sierpnia jesienią woda placu fontanna Test

Aug 03, 2018

Jesień kwadrat wody jest wizytówką Nanchang. Jest to również dobre miejsce dla ludzi, aby wybrać się na spacer w Nanchang. Muzyczny światła fontanna na jesień kwadrat wody jest bardziej atrakcyjny. To największa grupa fontanna muzyki w Azji! To zostało zawieszone przez więcej niż dwa miesiące od budowy fontanny muzyczne został odnowiony w maju tego roku, a wiele nieświadomych nasi partnerzy mówią, że ten okres czasu często jest pusty.

7sEO-fzrwiaz8525547.gif


Nie należy się spieszyć! Wielki brat Jiang mówi dobrą nowinę. W 1 sierpnia fontanna muzycznej będzie wreszcie spotkać z Tobą w nowy wygląd. Zgodnie z rozumieniem uaktualnień i transformacji fontanny w jesień kwadrat wody


Przy użyciu najbardziej zaawansowanych fontanna w Chinach, sześć małych basenów po obu stronach są reformy i zainstalowany w sumie 215 Zestawy natryskowe wentylator i huśtawka urządzeń sterowanych numerycznie.


Również instalacja 1 zestawy laserowego wody kurtyny i 20 zestawów kameleon światła w basenach lewego i prawego. Dodatkowe dwie fontanny kontroli wymiarowej wody zostanie dodany do dodać super jakość gazu wiosna światło i efekt lasera. 20 zestawów nowe Sprężyny gazowe serii są ustawione jako "dzwonienie fajerwerków". Woda jest wyrzucany do 60 metrów za pomocą sprężonego powietrza.