Strona główna > Aktualności > Treści

Amazing Aerial Minghu Show Rehearsal Fontanna może spryskiwać do 117 metrów

Apr 03, 2018

Od 15:00 do 20:30, 13 marca, spektakl "Ming Lake show" w wykonaniu Ji'nana przeprowadził trzeci test bezpieczeństwa. Ponieważ malownicze tereny Jeziora Daming to otwarty park, obszar jest duży, a warunki realizacji są złożone, duża liczba ludzi przyniesie wielką presję i wiele zagrożeń bezpieczeństwa dla ruchu drogowego i bezpieczeństwa publicznego w otoczeniu i wokół teren sceniczny.


Aby zapewnić sprawne działanie pokazu w Ming Lake, odpowiednie jednostki przeprowadzą wiele prób ciśnieniowych w obszarze jeziora Daming Lake przed uruchomieniem projektu.


Dyrektor grupy Ji'nan Wen Li powiedział, że w przypadku problemów zidentyfikowanych w teście warunków skrajnych odpowiednie jednostki natychmiast wprowadzą w życie poprawki, aby zapewnić oficjalne działanie przed 1 maja. Fontanna jest ważną platformą dla pokazu Ming Lake, która jest platformą do podnoszenia wody WAN Ping w programie Ming Lake. Obecnie zainstalowano wyposażenie fontannowe, a trzy jeziora zaczęły nabierać kształtu. Według pracowników budowy, fontanna "Ming Lake show" może mieć maksymalny natrysk 117 metrów, co odpowiada 40 piętrom tak wysokim, i są dwa występy dla Ji'nan exclusive, pierwszy to 30 metrów kołysania się kolumny wody, Inna to średnica 9 metrów w wydajności wentylatora, rozmiar i forma tych dwóch tryskanych występów będzie jedyna na świecie. Piękna wystawa oświetlenia "jednego jeziora i jednego pierścienia" promuje jakość turystyki w Quancheng, przedłuża czas pobytu zagranicznych turystów i przynosi turystyczną oszczędność źródeł ognia w nocy. Pojawienie się "show Ming Lake" jako "uczta Quancheng" kolejne święto, wzbudziło coraz więcej uwagi i oczekiwań.