Strona główna > Wystawa > Treści

Znaczenie zastosowania lamp podwodnych LED

Jul 06, 2017

Woda jest jednym z podstawowych elementów ludzkiego życia, wraz z gwałtownym rozwojem życia ludzi i budową miasta, promowaniem zrównoważonego rozwoju krajobrazu wiejskiego, zielonego pasa, budowy fontann kwadratowych fontann itp.

W całym społeczeństwie na rzecz ochrony środowiska, ochrony środowiska, niskoemisyjne wymagania życiowe silnego popychania, podwodne źródło światła LED powstało, było większym rozwojem.

Podwodne światło LED jest zakorzenione w układzie wodnym, jest rodzajem półprzewodnikowego stałego źródła światła, zajmuje mniej zasobów, oszczędza energię elektryczną, wysoką skuteczność świetlną, bogaty kolor, szybką reakcję, efekt świetlny jest dobry, w połączeniu z układem scalonym i siecią technologia, może realizować inteligentny i cyfrowy krajobraz wodny do płynnej kontroli sieci światła, przyniesie nową przestrzeń rozwoju dla społeczeństwa. Takich jak Pekin Tiananmen Jinshuihe, Singapur Sentosa, fontanna w Dubaju (Fontanna w Dubaju) skutecznie podniosły poziom środowiska życia, z zadowoleniem przez ludzi.


Wraz z rozwojem społeczeństwa i technologii wymagania techniczne i eksploatacyjne podwodnych lamp LED stają się coraz wyższe. Stało się ważnym tematem do opracowania i produkcji wysokiej jakości lamp podwodnych LED w chwili obecnej. Chociaż rozwój podwodnej lampy LED jest bardzo szybki, ale różnorodność jest bardzo niechlujna, nierówna jakość, wiele problemów. Wynika to głównie z silnego artystycznego pejzażu wody i światła przez system fotoelektryczny z miriadom zmian, które są różne, a rurociąg w procesie używania wody i uderzenia w istniejące podwodne światła wydaje się znajdować w zasięgu i odchyleniu instalacji, trudności z zamocowaniem wody do pracy po pewnym czasie przekrzywiły się, opadają, opadają lampy, lampy, lampy i inne problemy z złą śmiercią, i poważnie ograniczyły rozwój podwodnej lampy LED.


Korpus lampy ABS i ze stali nierdzewnej, dwie serie produktów. Model użytkowy ma zalety szerokiego zakresu zastosowania, wielkości mocy, dystrybucji odmian i różnych charakterystyk, ale LED ma zalety: wysoka wydajność świetlna, piękny wygląd, prosta instalacja, niezawodne mocowanie, długa żywotność i dobre bezpieczeństwo. Produkty opłacalne, wykazują dużą konkurencyjność na rynku.


Do tej pory poprawa jakości i wydajności podwodnej lampy LED oraz eliminacja sprzeczności między rynkiem i produkcją stały się wąskim gardłem ograniczającym rozwój podwodnej lampy LED. Aby promować podwodne oświetlenie LED, konieczne jest poprawienie istniejącego poziomu technologii, powiększenie odpowiedniego zakresu podwodnej lampy LED, realizacja normalizacji i produkcja na dużą skalę podwodnej lampy.


Stały rozwój społeczeństwa i technologii popycha nas do przodu. Coraz więcej parków miejskich, parków, terenów zielonych i placów zapewniło szeroką przestrzeń dla ekspansji rynkowej podwodnych lamp LED.

IMG_3763.JPG