Strona główna > Wystawa > Treści

Rodzaj fontanny

Jan 09, 2018

Dzięki różnym efektom i zastosowaniom Fontanna może być z grubsza podzielona na fontannę muzyczną, fontannę sterowaną programowo, suchą fontannę, fontannę biegnącą, jasną fontannę, zabawną fontannę, laserową kurtynę wodną, ultra-wysoką fontannę i tak dalej.

Fontanna muzyczna Sterowana komputerowo, ustawiana dźwięk, oświetlenie , kolor jako całość, światło tryskacza w połączeniu z elegancką muzyką, fantastyczne wzloty i upadki, cross-hui, stanowią barwną, piękną scenę ruchomą, ciepłą i radosną postawę wody, odświeżającą , zapierająca dech w piersiach, nostalgiczna podróż w obie strony.

Fontanna sterowana programem jest zgodna z wcześniej edytowanym programem zmiany kształtu strumienia wody i zmiany koloru oświetlenia w fontannie, może   wyświetlanie pracy każdego stanu fontanny i stanu oświetlenia w czasie rzeczywistym , a także instrukcje dotyczące pomp wody i świateł, procedury mogą być modyfikowane w dowolnym momencie,   przechowywać różnorodne programy, dowolne połączenia.

Suchej fontanny udoskonalono jeszcze w fontannie wodnej, powierzchnia suchej fontanny jest czysta i uporządkowana   dysze fontanny i światła fontanny ustawione na dolnym końcu pokrywy, powierzchnia jest płaska i szeroka, jeśli nie jest rozpylany r.   Jeśli chodzi o rozpylanie, to za pomocą zakrywającego talerza lub granitowego pomocniczego dziury w sprayu, zarówno kwadratowego wypoczynku, ale także, aby obejrzeć fontannę, zabić oba.

Fontanna Running jest sterowana przez cyfrowy zawór, komputerowo kontrolowane połączenie organiczne, jest ważną częścią fontanny muzycznej. Szereg pierwszej linii głowic zraszaczy i lamp podwodnych, zgodnie z rozkazem sterującym rozpylaniem wody, tworząc różne formy chwilowych zmian natrysku wody w fontannie, oświetlenie za pomocą sterowania DMX512. Mogą tworzyć kształt bieżący, ale również stanowią różnorodne rytmy, fluktuacje i inne formy, kolumna wody biegnie swobodnie i elastycznie, aby dać ludziom poczucie radości płynności, aby przynieść radość z piękna.

Jasna fontanna to nowy rodzaj urządzenia fontannowego. Naukowe połączenie światła i tryskacza, przepływ wody przez odbicie źródła światła, kolumna rozpylająca jest przezroczysta i gładka, o wysokim artystycznym smaku i ozdobnym efekcie. Jeśli liczba zainstalowanych więcej niż dwóch może być ścigana, śledzenia i innych funkcji, program może być kompilowany zgodnie z potrzebami użytkownika.

Dla ludzi do zabawy, zabawy w fontannie. można również nazwać fontanną lub fontanną, takimi jak: plusk wody, fontanna labiryntu, sprężyna pierścieniowa, piłka do pływania, fontanna do tańca itp. Forma różnorodnej rozrywki i uczestnictwa jest bardzo silna. ludzie są szczęśliwe i gładkie, przynoszą radość z piękna.

Folia kurtyna wodna głównie przez generator kurtyny wodnej, kompozycja rzutnika (Put the Shadow machine). Kurtyna wodna do 20 metrów, szerokość 30-50 metrów, różnorodne dyski VCD lub woda dedykowana filmom można odtwarzać na ekranie wodnym, filmowym i telewizyjnym efekty dziwnych, nowatorskich i doskonałych narzędzi reklamowych, wszelkiego rodzaju kwadratów i szerokich Powierzchnia wody może być zainstalowana w folii ekranowej.

Ultralekka fontanna ogólnie odnosi się do wysokości rozpylonej wody w odległości ponad stu metrów w fontannie, często nazywanej również Studzienną fontanną od jeziora skaczącego, szybko podniosła się do wysokości stu metrów, z daleka, jakby z jeziora tryskającego ze smoka. W tym samym czasie, sto metrów fontanna również wyposażona w światło i laser, wspaniałe i wspaniałe.