Strona główna > Wystawa > Treści

Bezpieczeństwa i ukryte zagrożenia fontanny krajobrazu

Jan 09, 2019

Niedawno był taki post w gronie przyjaciół. "Usta fontanna jest ulubiony fragment myszy i ulubione miejsce. Istnieją również niektóre martwe myszy. Szkodniki będą składają jaja w podziemne fontanna. Jaja będzie rozpylać w powietrze wraz z fontanny. Wstrzykiwanie wody do dzieci może powodować różne choroby zakaźne, itp." Tego rodzaju post jest rewelacyjny, nadal przyciąga uwagę? Kontakt z wodą z kranu naprawdę powoduje choroby zakaźne? Oczywiście nie. Ponadto istnieją niektóre zagrożenia bezpieczeństwa w fontanny i zwrócić uwagę na?


Fontanny należy do wód krajobraz, a jej źródłem wody jest często recyklingu wody deszczowej lub ścieki. Mimo, że te wody i wody są poddawane opady, filtracji i napowietrzania jako krok leczenia dezynfekcji, nadal zawierają więcej wody niż patogenów w wodzie z kranu i fontanna jest narażony na zewnątrz przez długi czas i cyklu jest powtarzane wielokrotnie, ale to również więcej proste do hodowli bakterii. Ale kiedy fontanna jest spryskiwana wodą, jest zawyżona. Wylęgu jaj wymaga również odpowiedniego miejsca i czasu. Trwa zwykle 2-3 dni do inkubacji. W lecie, kiedy dzieci bawią się z wody w ciągu dnia, zwykle wziąć prysznic, co kilkadziesiąt godzin i następnie umyj jajka, przylega do skóry. (Alergiczne dziecko fontanna wody może powodować alergie), tak długo, jak nie pozostaje w fontannie przez długi czas, lub spryskać wodą z fontanny, ogólnie nie jest zakaźna.


Jak Fontanna krajobraz czy jest suchy spray lub natrysku, w zasadzie, nie dopuszcza się kontakt z ludzkiego ciała. Fontanna nie może zagwarantować 100% bezpieczeństwa, wyciek i woda ciśnienie, i to jest prawdziwe zagrożenie jesienią. Nie pozwól, aby dzieci przed gniazda fontanna, woda ogólne fontanna jest wysokim ciśnieniem przez pompa głębinowa, więcej niż trzy kilogramy dmuchanie siły, jak poziom wody o średnicy wylotu fontanna z pół metra wysokości, przepływ wody jest około 20 metrów drugi i wpływ można dotrzeć do 25 kg. Siła uderzenia jet przekracza trzech kilogramów. Gdy rura osiągnie wysokości pół metra, prędkość wody kolumna jest około 20 metrów na sekundę i siły uderzenia można osiągnąć 25 kilogramów. Większość fontanny są zelektryfikowane sprzęt, więc nie podjąć ryzyko dla siebie i swoich dzieci.


Dzieci wydają się być aktywne, brak świadomości samoobrony podczas gry i lubią się ścigać i grać w fontannie. Fontanna jest często moczony w wodzie z gładki marmur. Jeśli woda jest zbyt długi, powierzchnia jest łatwa w uprawie moss. Podczas procesu to będzie biegać i skakać w wodzie, i to jest łatwe do poślizgu i boli. Ponadto wiele dzieci jak krok na słupie wody przy ujściu fontanny. Ze względu na różne gęstość poręczy wylot fontanna najprawdopodobniej być złowione przez ogrodzenia metalowe, powodujące uraz, złamania lub bardziej poważnych przypadkowych obrażeń.