Strona główna > Wystawa > Treści

Wprowadzenie szczegółów led oświetlenie podwodne

Aug 06, 2018

1. Lampa podwodna jest swego rodzaju oświetlenie podwodna lampa z diodami LED jako źródła światła, która składa się z czerwonego, zielonego i niebieskiego. Jest to idealny wybór dla fontanna, park rozrywki, wystawa, oświetlenie komercyjnych i artystycznych.


2. efekt Wodoodporna podwodne lampy LED osiąga IP65, bo ma dobry efekt Wodoodporna, lampy mogą być umieszczone poniżej 5 metrów nad powierzchnią wody. Najlepszy kąt strzelać jest 25.


3. Lampa podwodna używa najlepszych wysokiej jasności LED jako źródła światła i żarówki mogą wydzielać 100.000 godzin światła. Każda lampa podwodna składa się z 360 źródła światła (czerwony 120, 120 niebieski i zielony 120).


4 Lampa podwodna LED jest podłączony do systemu kontroli z 5-żyłowy. Cały system zawiera kontroler DMX, pola dystrybucji i światła i dystrybucji, które mogą być umieszczone w wodzie.


5 Lampa podwodna LED ma ruchomy stały zacisk, który można dopasować kąt i położenie światła. Lampa jest doskonale zaprojektowany, aby zapobiec erozji Brom i chlor.