Strona główna > Wystawa > Treści

4 unikalne zalety LED do oświetlenia krajobraz

Mar 27, 2018

Co to jest oświetlenie krajobrazu?

Oświetlenie krajobrazu odnosi się do korzystania z zewnątrz światła, aby pomóc oświetlić ogród, woda, na zewnątrz budynku, a nawet drzewa. Posiada funkcję oświetlenia i funkcja zdobnictwo i upiększania środowiska. W pełni oświetlony krajobraz jest niezbędna do zwiększenia funkcji rekreacyjnych, bezpieczeństwa i upiększanie obszarów pokrewnych. Ponieważ lampy LED jest źródłem światła jednokierunkowego, odgrywa istotną rolę w oświetlenie krajobrazu.

Wysoki barw, temperatury kolorów i tak dalej

Jeśli chodzi o krajobraz oświetlenie, LED jest idealnym wyborem ze względu na wysoki barw (CRI) i wiele opcji temperatury LED kolorów.

Postęp technologii tworzyw sztucznych i optyka i integracji LED utorowały drogę dla idealną kombinacją optoelektronika. Kolejną zaletą LED jest to, że nie należy używać żadnych włókien, i są one bardziej stały się. Ponadto diody LED nie jest tak krucha. Jest to bardzo proste, racjonalne i bezpieczne polać wodoodpornym, takich jak krzem lub żywicą epoksydową na źródła światła.

Ponieważ źródło światła LED jest bardzo mały, to bardzo proste w produkować wysokiej sprawności oświetlenia z skompresowany rozmiar. Na przykład jest bardzo możliwe, aby fontanna na pokrycie całej fontanny, tak długo, jak źródło światła jest oddzielony, małe i połączone w sposób równoległy.

4 unikalne zalety LED do oświetlenia krajobraz

Jaśniejsze lepiej światła

Główne funkcje oświetlenie krajobrazu są bezpieczeństwo i ozdoba. LED jest uważany za jasne światło formularz, który można osiągnąć 170-180 lumenów na wat i zapewniają niezawodne światło.

Oprócz tej funkcji LED nie jest łatwe do wybuchu lub nagrać w Źródło światła, pod warunkiem, przegrzania lub zwarcia.

Przyjazne dla środowiska

LED nie emituje żadnego promieniowania podczerwonego lub ultrafioletowego, i w ogóle jest bez rtęci. Ponadto te lampy są zgodne z normą ROHS, co oznacza, że LED nie zawiera żadnych substancji niebezpiecznych, takich jak kadm, rtęć itd. Natomiast lampy metalohalogenkowe się wysoką zawartością kadmu i produkuje również światła ultrafioletowego, podczas gdy świetlówki ma rtęci. Jak lampa krajobraz znajduje się w pobliżu wody lub drzew w pobliżu świata przyrody, dioda LED jest preferowany.

Niskie koszty utrzymania

Obecności źródeł światła w światłach podwórku jest bardzo ważne, ponieważ położenie światła podwórku jest zwykle w obszarze kruche. Na przykład lampy podwodne w basenie jest trudne do zastąpienia, bo jeśli lampa ma zostać zmieniony, basen powinien być pusty. Innym przykładem jest iluminacja. Jeśli istnieje problem, Żuraw jest potrzebnych do odzyskania. W większości przypadków koszt wymiany światło jest znacznie wyższy niż koszt światła.

Operacja niskiego napięcia

Napięcie funkcji LED jest mniejsza niż 4VDC. Aby uruchomić na 220V, zazwyczaj używamy przełącznik zasilania do zmniejszenia napięcia i przekonwertować AC DC. Jeśli wszelkie lampa jest bezpośrednio narażone na działanie wody, zaleca się, aby była uruchamiana na niższe napięcie, aby uniknąć katastrofy, gdy prąd płynie się.

Jeśli chodzi o tradycyjne źródła światła, musimy użyć konkretnego Falownik obieg aby zwiększyć napięcie i przekonwertować go na prąd zmienny.  To zmniejsza bezpieczeństwo i trwałość lampy i latarnie, a zwiększa koszt lampy. Ponadto LED to bezpieczniejsze wybór, działającego przy niskim napięciu i bardzo bezpieczny w pracy.